Peta Laman | Maklum balas/Komen | Mobile Web
Tema: Biru dan Hijau Tema: Merah Tema: Hijau
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 
Selamat Datang Ke Laman Web Pejabat Daerah Limbang
Kemaskini Pada: 17 Apr 2014
Versi 5.0.3


HYPERLINK

SIJIL PENGIKTIRAFAN

Picture


INTRANET

1. Webmaster Conerer
2. State ICT Security Portal


PERKHIDMATAN DALAM TALIAN
Picture
Picture
Picture
Picture
Picture

Picture

NEWSLETTER



PENGURUS LAMAN WEB

Penasihat
HAJAH HAMDIAH BT. HAJI BAKIR
Pegawai Daerah Limbang

Asst.CIO
MARCELLA LILY ANAK SAPUN
Pen. Pegawai Tadbir

Pegawai Keselamatan ICT
FELICIA SHERINE SAWAL

Pentadbir Laman Web
FAIZUL ABDULLAH
email: faizula@sarawaknet.gov.my


HUBUNGI KAMI:-
PEJABAT DAERAH LIMBANG,
ARAS 6, LIMBANG PLAZA,
JALAN BUANGSIOL LIMBANG,
98700 LIMBANG,
SARAWAK

Picture Picture [MAP]

Waktu Pejabat
Isnin - Khamis
8:00 a.m - 1:00 p.m
2:00 p.m - 5:00 p.m

Friday

8:00 a.m. - 40:00 p.m.
2:15 p.m - 5:00 p.m


Picture   085 - 202115 / 202122
 Picture  085 - 215003

Staf Direktori Cetak Staf Direktori
BIL NAMA PEGAWAI JAWATAN GRED EMAIL
1. Anyi Ngau  Pegawai Daerah N48 anyin@sarawaknet.gov.my
2. Suhandi Tugiman  Pegawai Tadbir N44 Suhandit@sarawaknet.gov.my
3. Racha balang  Pegawai Tadbir N41 rachab@sarawaknet.gov.my
4. Rino Bin Musino  Pen. Pegawai Tadbir N27 rinom@sarawaknet.gov.my
5. Lily Marlina Binti Abdul Rahman  Pen. Pegawai Tadbir N27 lilymar@sarawaknet.gov.my
6. Donny Dunggat  Pen. Pegawai Tadbir N27 donnyd@sarawaknet.gov.my
7. Marcella Lily Anak Sapun  Pen. Pegawai Tadbir N27 marcellal@sarawaknet.gov.my
 8. Dayang Suriati Binti Mohd.Daud  Pem. Tadbir Kewangan  W22 suriatid@sarawaknet.gov.my
9. Kenedy Bungsu  Pem. Tadbir Kewangan W22 kenedyb@sarawaknet.gov.my
10. Suraini Binti Marmut  Pem. Tadbir Kewangan W17 surainim@sarawaknet.dov.my
11. Deraman Pingan  Pembantu Tadbir N17 deramanp@sarawaknet.gov.my
12. Haji Sapawi Bin Haji Abd. Rahman  Pembantu Tadbir N17 sapawiab@sarawaknet.gov.my
13. John Pantang  Pembantu Tadbir N17 johnp@sarawaknet.gov.my
14. Sitiramah Binti Umar  Pembantu Tadbir N17 sitiramahu@sarawaknet.gov.my
15. Catherine Sarian Yusof  Pembantu Tadbir
N17 catherinesy@sarawaknet.gov.my
16. Halizah Binti Bahrom  Pembantu Tadbir
N17 halizahb@sarawaknet.gov.my
17. Faizul Abdullah  Pembantu Am Rendah N4 faizula@sarawaknet.gov.my
18. Yusri Bin Jalil  Pembantu Am Rendah N1 yusrij@sarawaknet.gov.my
19. Sulat Anak Aba  Pembantu Am Rendah N1 sulata@sarawaknet.gov.my
20. Haji Lamat Bin Hidop  Pembantu Am Rendah N1 lamath@sarawaknet.gov.my
21. Ronny Bin Jumat  Pembantu Am Rendah N1 ronnyj@sarawaknet.gov.my
22. Wasli Bin Ongsang  Pem.Kenderaan Bermotor R6 waslio@sarawaknet.gov.my
23. Tingah Bin Banang  Pem.Kenderaan Bermotor R3 tingahb@sarawaknet.gov.my
24. Haji Perali Bin Wan  Pekerja Rendah Awam R1 peraliw@sarawaknet.gov.my
25. Alim Bin Janut  Pekerja Rendah Awam R1 alimj@sarawaknet.gov.my
26. Amin Bin baha  Pekerja Rendah Awam R1 aminb@sarawaknet.gov.my
27. Rosli Bin Haji Tapa  Pekerja Rendah Awam R1 roslit@sarawaknet.gov.my
28. Jupri Bin Osman  Pekerja Rendah Awam R1 juprio@sarawaknet.gov.my
29. Adeline Anak Alis  PRA (Pembersih Pejabat) R1 adelinea@sarawaknet.gov.my
30. Biskin Bin Adin  Jaga R1 biskima@sarawaknet.gov.my
31. Badas Bin Tusin  Jaga R1 badast@sarawaknet.gov.my
32. Almanzo James  LPKS    
33. Rosinah Binti Haji Matassan  LPKS    
34. Khairunnisa Binti Masri  LPKS    
35. Adi Aiman Bin Kamis  LPKS    
36. Hadiana Bt.Hj.Simatzaman  LPKS    
37. Noor Faezah Bt.Julaihee  LPKS    
 
|

Pautan ke MGPautan ke SGPautan ke TalikhmatPautan ke MSC MalaysiaPautan ke Pekeliling Perkhidmatan